piątek, 9 maja 2014

ZAPOWIEDZ - "Przebudzona o świcie"


PREMIERA: 21 maja 2014 r.

Opis: Kontynuacja bestsellerowej książki "Urodzona o świcie." Kylie Galen przebywa w Wodospadach Cienia już od jakiegoś czasu. Choć wśród tych wszystkich niezwykłych istot jej życie już nigdy nie będzie takie samo, czuje, że jej miejsce jest właśnie tutaj. Wciąż jednak nie ma pojęcia, kim jest naprawdę. Desperacko pragnie ustalić swoją tożsamość i zrozumieć, dlaczego nawiedzają ją duchy. Jeden z nich twierdzi, że ktoś bliski Kylie umrze przed końcem lata. Nie wiadomo, kto to będzie ani jak go uratować. Kylie dręczą też problemy sercowe. Nie potrafi zdecydować, czy zostać z wilkołakiem Lucasem, związek z którym nie należy do usłanych różami, czy być z półelfem Derekiem, który zaczyna coraz bardziej na nią naciskać. Dziewczyna wie, że musi dokonać wyboru… Romanse jednak muszą zejść na dalszy plan, gdy ciemna strona świata istot paranormalnych zaczyna zagrażać wszystkiemu, co jest dla Kylie drogie.


  Wspólnie z Wydawnictwem Feeria mam przyjemność zaprezentować Wam zapowiedź Przebudzonej o świcie, czyli drugiej części serii Wodospady Cienia. Gdyby ktoś z ową serią jeszcze się nie zetknął, odsyłam do recenzji części pierwszej - Przebudzonej o północy [klik]. Od siebie mogę jedynie dodać, że im bliżej premiery, tym bardziej nie mogę się doczekać, mając nadzieję, że autorka wyjaśni kilka z najbardziej zajmujących wątków :)

A czy Wy czekacie na 21 maja równie niecierpliwie? :P

4 komentarze:

 1. A ja nie zapoznałem się nawet z częścią pierwszą :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam na 5 czerwca :D koncert Linkin Park we Wrocławiu na który raczej nie będę mogła pojechać :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na razie nie przeczytałam nawet części pierwszej i prawdę powiedziawszy nie mam jej na razie w planach. Nie czekam na 21 maja, a 24. Warszawskie Targi Książki :3

  http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ahh muszę I część przeczytać ;]

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy! Zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza - każdy jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję :)

Podzielcie się również linkami do własnych blogów, chętnie tam zajrzę :)